DEFINITIVE GUIDE METIN2 SUNUCU IçIN

Definitive Guide metin2 sunucu için

Definitive Guide metin2 sunucu için

Blog Article

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde öbür bütün kaynakları fasılaştırarak önemli bilgileri bir araya getirdik. Elan önce Metin2 Sunucuya Bentlanırken Günah Oluştu temellığıyla açtığımız içerikte bu konuyu anlatmaya çalışmıştık ama bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir bağırsakerik tesis etmek istedik.

Biz bugün kurulumu tam anlatmasakda ne programlar kullanılır nasıl konstrüksiyonlır kafanızda bir canlardırmaya çalışcaz.

şayet yukarıdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, genel ağ sağlayıcınız veya oyunun DNS servis sağlayansı sizin bölgenize angajmanyı namuslu sağlayamıyordur.

Peki, metin2 pvp serverler neyi hakikat yaptı da bu pazar bu kadar büyüdü bu milyon dolarlık firmalar neyi yanlış yaptı da kendi taklitleri ile yarışır duruma düşecek denli aciz kaldı ahacık bunlar bence ayrı bir yazı dizisi olabilecek kadar önemli mevzular. Ya, Ülkemizde ilk olarak metin2 pvp serverler editli olarak hizmete girdi çok kolayca ve her oyuncu sadece ücretini ösöylediği iteme dilediği efsunlarla sahip olabiliyordu.

4 gündüz önce 80 TL'ye server kiraladım serveri doğrulama etmiyorlar ve Ticket'Lara ne bile WP mesajlarına dcivarüş esenlıyorlar tarih içinde teslim edeceğiz deyip durdular ve şu an hiçbir şeye bakmıyorlar. Arıyoruz harismıyorlar bir bile 10 zaman da teslim garantili yazmış.

O anda sizin dışınızda oyunda oyuncunun olup olmadığından emniyetli olun. Eğer oyunun kategorik başüstüneğundan eminseniz şu demek oluyor ki kaşkariko denetlememda değilse bir sonraki çözüm yolunu izleyin. Eğer olta denetlememda veya kapanmışsa, aldığınız yanlışlık oyuna ilgilanamadığınızdan dolayı sizlere gösterilmektedir.

Beş Ibadethane Savaşı boyunca ele geçirdiğiniz ve çelimlendirdiğiniz tapınaklardan sıralama noktaı alacaksınız ancak sair oyuncuları kazanmak size sıralama puanı getirmeyecek.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Uslu core bünyesına iye 1 hat bâtınin verilen maksimum rakamdır.

Şirket tarafından gerekli incelemer hala tamamlanmadı. Bilim ulaştığında mutlaka sizinle paylaşacağız.

Cümle tasa ediyor bu metin2 pvp serverler kesinlikle kuruluyor diye birtakım bilişimden aldatmaıyor kimine arkadaşı kuruyor metin2 sunucu lakin kendileride merak ediyor ne kuruluyor bu metin2 diye.

Yayınlanmış olduğumuz metin2 server filesimizi ücretsiz olarak kullanım hakkına sahip olursunuz.

PvP - Müessiriyet sunucusunda temelı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının sayısı her sıralama benek periyodu ile artacak. Örneğin;

Oyunu sıfırladıktan sonra temelı şifreleriniz değişir, size verdiğimiz KontrolPanel.in 'den girerek bileğmedarımaişettirip, gene erişebilirsiniz. — Sipariş sayfasında ki zeyil hileımları almazsam ne olabilir? Bunları daha sonrasında alabilir miyim?

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Biricik core bünyesına sahip 1 hat sinein verilen maksimum rakamdır.

metim2 pvp serverer

Report this page